Lengvai karameliniai sausainiai

 Keli ingredientai, pusvalandis virtuvėje ir sviestiniai lengvai karameliniai sausainiai jau ant jūsų stalo.

IMG_079220 sausainių reikės:

100 g minkšto sviesto,

½ puodelio rudojo cukraus,

2 v.š. auksaspalvio sirupo,

1 puodelis miltų.

1 a.š. kepimo miltelių.

Sviestą išplakite su cukrumi iki purios kreminės masės. Supilkite sirupą ir vėl gerai išplakite. Suberkite miltus, sumaišytus su kepimo milteliais, išmaišykite, kad tolygiai pasiskirstytų. Formuokite nedidelius rutuliukus, dėkite dideliais atstumais vienas nuo kito ir lengvai suplokite. Kepkite 180 °C temperatūros įkaitintoje orkaitėje 12-15 minučių. Išemę iš orkaitės, palikite 10 minučių atvėsti skardoje.

(1 puodelis – 237 ml)

P.S. Maudojau Demera cukrų, kadangi kristalai buvo dideli, išplakti iki purios masės be jokių kristalėlių nepavyko, bet skonis nuo to tikrai nenukentėjo, tik kai kur buvo matyti blizgantys cukruas kristalėliai.

Šaltinis: 4 ingredients

IMG_0759

11 comments on “Lengvai karameliniai sausainiaiAdd yours →

  1. Man iškilo toks klausimėlis: kaip tik reik recepto dideliam kiekiui sausainių, o šitas man patinka, nes nereik kočiot ir kitų nesąmonių daryt (kurias daryt tingiu), tai ar šitie sausainiai labai trapūs? Aišku, aš netrenksiu jų į sieną, bet man reiks transportuot, ir jie neišvengiamai bus padėti viens ant kito kokiais trim sluoksniais, tai kažin ar nesubyrės?

  2. Ačiū už lengvą receptuką! Vyras kad pristojo su tuo „noriu ko nors skanaus“, gerai, kad yra Forelles receptai! 🙂

    1. Dėkui, oi kaip malonu girdėti! Man ir pačiai kartais patinka tokie receptai, kad nueinu į virtuvę, greit viskąsumaišau ir po 10 minučių nuo įėjimo į virtuvę grįžtu atgal prie darbų laukdama kol supypsės orkaitė ir praneš jog jau galima mėgautis sausainiais.

  3. Dar taip nebuvo, kad perskaityčiau receptą ir eičiau virtuvėn gaminti 🙂 Gerai,kad visi produktai po ranka buvo ir nenusivylėm, greitai ir skaniai 🙂 Ačiū 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*