Kiaušinienė krepšeliuose

Arba kiaušinienė nugalėtoja, nes ji man laimėjo keptuvę konkurse “Originaliausia kiaušinienė‚Äù. Mintis atėjo netikėtai, pabandžiau beveik paskutinę dieną, teturėdama¬†vieną kiaušinį ir man pavyko. Čia pateikiu kiaušinienę su dešrelėmis, bet įdarą galite daryti kokį mėgstate. Paspaudus ant skaičiukų, matysite visą darymo eigą žingsnis po žingsnio.

Forminės baltos duonos riekelių;

kiaušinių;

tarkuoto sūrio;

druskos; pipirų;

sviesto,

priedai (šį kartą naudojau pieniškas dešreles).

Nuo duonos riekelių nupjaustome pluteles ir plonai iškočiojame (1). Keksiukų kepimo indą ištepame sviestu ir išklojame duonos riekelėmis (2). Supjaustome mažais kubeliais dešrelę ir pridedame indelius (3). Išplakame kiaušinį, įdedame tarkuoto sūrio, druskos, pipirų ir gerai išmaišome (4). Užpildome plakiniu indelius (5). Kepame 160-180 0C įkaitintoje orkaitėje apie 15-20 min.

15 comments on “Kiaušinienė krepšeliuoseAdd yours →

 1. Sveikinimai laimetojai 🙂 Einu pirkti formeliu keksams. Bet vistiek aš nekenčiu savo orkaitės 😀

  O keptuve – gera?

  Redagavo emar 2007-06-09 13:07

 2. ENORCAi – kiaušinienė tikrai skani, ypač su marinuotu agurkėliu; kiekvienam vis kitaip atrodo, bet daugumai atrodo skanu.

  Emar – ačiū už sveikinimus. Keptuvės dar neturiu, laimėjau tik ketvirtadienį ir reikia važiuot į Vilnių atsiimti, tai draugą įpareigojau. Bet šiaip gera turi būti, nors jau brangi tai nerealiai (Woll Logic).

  O orkaitė ir pas mane nekokia. Iš vis visa dujinė senutė. Bet dar sutariu su ja

 3. Uau, labai skaniai atrodo, o bandant įsivaizduoti keptą duoną su dešrelėm, kiaušiniu ir sūriu pradeda seilė tįst… mmmm 🙂

  Deja neturiu normalios orkaitės, tad neteks artimiausiu metu išmėginti šio skanėsto pačiam…

 4. ar jau išbandei tą keptuvę? nes mes kaip tik tokią šiandien norėjom pirkti, užkniso blogos keptuvės. o šitos ir dizainas super.

  beje, kiaušinienė, vos nenumiriau pamačiusi, dievinu, kai žmonės savo veikloje, kokia ji bebūtų, duoda valią vaizduotei.

 5. Gaila, bet dar neišbandžiau. Apsirgus buvau, tai taip ir nenuvažiavau į Vilnių pasiimt:( kai išbandysiu parašysiu, bet atsiliepimų labai gerų girdėjau.

 6. Prašom, mačiau tavo improvizacijas, ypač saldžioji patiko 🙂 pati saldųjį variantą kepu su varškė ir vaisiais

 7. Iškepiau šiandien-superiniai krepšeliai. Lengvai pagaminami, paprastučiai, puikaus skonio. Manau puikiai tiktų vaikų darželio švelntėms ir stovimiems vakarėliams.
  O kokių saldžių variacijų esate sumaniusios? Su varške ir vaisiais? O ko dar reikia įdėti?

  1. Saldus variantas – kiaušiniai, varškė ar rikota (su rikota skaniau), kondensuotas pienas, galima ir džiovintų vaisių dėti. Kaušinis masę suriša, bet skaniai ir be jo pavyksta. Dar galima kepti tik vienus iškočiotus krepšelius, o paskui beliks kažkokį šaltą įdaą įdėti, pvz., mišrainės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*