Kakavos gėrimas su pieno puta

Kuo riebesnis pienas, tuo putos būna standesnės ir ilgiau laikosi.Vienas mėgstamiausių mano gėrimų ir labai gražiai atrodantis.

1 porcijai:

1 st. pieno;

1 a.š. cukraus;

1 š. kakavos miltelių;

gabaliukas pieninio šokolado; (naudojau baltąjį)

juodojo šokolado papuošimui.

Pieną pakaitinti, bet neužvirinti. Pusę kiekio plaktuvu išplakti iki putų (1). Cukrų išmaišyti su kakava (2)¬†ir ant jo užpilti likusį pieną, išmaišyti (3). Atsargiai įdėti gabaliuką šokolado (4).Ant viršaus supilti pieno putas ir šiek tiek juodojo šokolado drožlių.

11 comments on “Kakavos gėrimas su pieno putaAdd yours →

  1. Mmm dievinu toki sildanti, sirdele apsaldanti gerima… o labiausiai dievinu ta PIENO PUTA! Jau kiek kartu bare uzsisakinejau vien pieno putos vietoj Caffe Latte 🙂 Ne visur duoda gaila… O kad namie standzia skania pieno puta galima issiplakti tiesiog paprastu plaktuvu tai tikrai negalvojau!! Jau nusipirkau balto sokolado- tuoj vaziuosiu namo isbandyti… jej pavyks valgysiu ta isplakta piena kol atsivalgysiu (kokius 3 litrus issiplaksiu:)))

  2. Sėkmės plakant 🙂 Man irgi ta puta patinka, tik kava ne, tai kai radau tokį receptą, tą pačią dieną išbandžiau.

    Šokoladas bet koks tinka, tik namie baltąjį turėjau, jis aptirpsta kakvoje ir suteikia saldumą. Galima išvis jo nedėti, tik cukraus tada daugiau į kakavą įberti reikia.

  3. aisku skonio reikalas, bet as dar visalaik dedu cili pipiru susmulkintu i karsta kakava ir palaukiu kol skonis isigers. Kur perkate gera kakava ? anksciau buvau rades marks and spenceri, dabar jau kazkuri laika nebera.

  4. Dabar perku kakavą "Rūtos" firminėse parduotuvėlese, man ji labiausiai patinka iš visų randamų parduotuvėse. Jeigu kas ras geresnę, praneškit

    Redagavo Forelle 2008-06-15 21:01

  5. sveika, dievinu kakavą su puta, bet visada pirkau truputi grietinelės ir ją plakiaiu, nes su pienu man tiesiog nesigaiuna, gal reikia turėti kokį neiprastą mikserį šiam reikalui, arba kažko į pieną dadieti plakant? patark prašau 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*