Grūdėtosios varškės sklindžiai su džiovintomis vyšniomis

Užgavėnėms specialiai ieškojau kokio naujo blynų ar sklindžių recepto, bet kepamų aliejuje, nes kai kas šeimoje tik taip keptus ir tevalgo. Šie sklindžiai buvo labai gerai įvertinti ir dingo akimirksniu, tai teko vakar vėl kepti ir pasislėpus fotografuot. Antrą kartą kepdama įdėjau dvigubai daugiau varškės, tai sklindžiai buvo išsipūtę, minkštučiai, bet lydantis varškės grūdeliams labai lipo prie keptuvės. Cukraus pamiršau įdėti, tai gausiai apibarsčiau cukraus pudra.


250 g miltų;

1 a.š. kepimo miltelių;

žiupsnelis druskos;

1 š. cukraus;

½ a.š. vanilinio cukraus;

125 ml pieno;

1 didelis kiaušinis arba du maži;

100 g grūdėtosios varškės.;

saujelė džiovintų vyšnių.

Sumaišyti kartu miltus, kepimo miltelius, vanilinį ir paprastą cukrų, įmušti kiaušinius, įpilti pieną ir išmaišyti iki vientisos masės. Sudėti nuplautas ir smulkiai supjaustytas nuplautas džiovintas vyšnias, grūdėtą varškę. Kepti įkaitintoje keptuvėje su trupučiu aliejaus.

Šaltinis: Pusryčiai.Mano namai

 


14 comments on “Grūdėtosios varškės sklindžiai su džiovintomis vyšniomisAdd yours →

  1. geriausiai skamba "pasislėpus fotografuoti" 🙂 bet gi puiku! Kad viskas būna staigiai suvalgoma – puikiausias įvertinimas. Eh, kad man taip su blynais nusisektų..

  2. Čia labai retai taip su blynais pasiseka, ir tai jie turi būt kepti aliejuje, stori ir skanūs 🙂

  3. Už ką?!! Už ką taip kankini žmones?!! Bent pamąstai kokie kataklizmai burnoje prasideda kai tik matai tokias grožybes o paragaut negali? 😐

  4. Atrodo nepaprastai puikiai. O jei nedėtum kepimo miltelių, bet atskirai išplaktum baltymus, ar sklindžiai nebūtų pasipūtę?

  5. Aš kepimo mitlelių ir nedėjau, vis pamirštu, bet išsipučia ir be jų. Galima atskirai ir baltymus išplakti, dar puresni bus. Bet jeigu daug varškės dėsit, tai atšalę jie vistiek susmigs, nes kepant grūdeliai pučiasi, o vėliau atšalę susitraukia

  6. Kad ir kaip sakyčiau, kad blynu nemėgstu, bet šitų tikriausiai neatsisakyčiau paragauti… grūdėta varškė ir dar su mano mylimosiomis vyšniomis. skanumėlis.

  7. Kepiau šituos fantastiškai forelle's nuotraukose atrodančius blynus, tik nesupratau, ar tešla turėjo būti tokia labai klampi, sunkiai sekėsi šaukštu keptuvėje blynus formuoti, gal reikėjo papildomai tešlą skystinti pienu? Visus produktų kiekius atmatavau tiksliai… Blynų skonis labai geras, tik blynai tokie "sunkūs/sotūs", jausmas lyg miltų per daug… Forelle, ar jums buvo taip pat? Ar man kažkas nepavyko?

  8. Šie blynai tikrai yra prie "sunkesnių", kai kepiau pirmą kartą, grūdėta varškė buvo su daug skysčio, tai blyneliai gavosi gana ploni, antrą kartą kepant, sudėjau dvigubai daugiau varškės, nors skysčio ir buvo mažiau, tešla gavosi tiršta, sunkiai dėjosi į keptuvę, bet blynai buvo daug puresni. Dar priklauso irnuo kiaušinių dydžio, geriau du dėti arba truputį pieno pripilti

  9. Nuostabi vakarienė nuostabų šeštadienio vakarą! Ačiū už receptą (nors pati turiu šią knygą, bet vos pamačiau Forelles nuotrauką, seilės ištyso iki žemės), tik vietoj vyšnių naudojau šaldytas mėlynes – skonis buvo nerealiai nuostabus. Mano grūdėta varškė nebuvo skysta, tai aš šiek tiek pieno daugiau pyliau, viskas pavyko puikiai. Kartosiu tikrai ateinančiu metu su šaldytomis žemuogėmis:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*