Tinklaraštininkų diena 2013

Vakar vakare maisto ir dizaino laboratorijoje (Vilniaus dailės akademija) šurmuliavo būrys tinklaraštininkų, švenčiančių Tinklaraštininkų dieną, juos jau ketvirtą kartą sukvietė žurnalas „Virtuvė“ ir „Electrolux“. Vakaro tema: Šiuolaikinė lietuviška virtuvė: nauji deriniai ir formos. Susižavėjau kokios originalios ir išradingos mūsų tinklaraštininkės, pateikusios šiai temai receptus, pagal kuriuos susiskirstėm į komandas ir gaminome.

IMG_0847

Vita iš Voras Tinkle vadovavo komandai, kuri gamino jos pasiūlytą užkandį – morkų suktinukus su varškės ir krienų įdaru.

IMG_0866

Sandra iš Little Word gamino keptų paprikų ir pomidorų sriubą su cinamoniniais skrebučiais.

IMG_0872

Asta (Villa Alps) vadovavo dviems komandoms, nes buvo atrinkti net du jos receptai. Vienas iš jų buvo  – raudona mišrainė kitaip.

IMG_0854

Karštus patiekalus ruošė dvi komandos. Viena, vadovaujama Viktorijos iš Receptų medžio, ruošė kiaulienos nugarinės bokštelius su morkų ir burokėlių garnyru bei aguonomis gardinta bulvių koše.

IMG_0875

Antroji komanda su Jolita (Surfing the world cuisine) priešakyje, paruošė labai skanius varškės ir vištienos kukulius mėtų ir petražolių padaže (nekantriai laukiu jų recepto!).

IMG_0860

Ir paskutinis patiekalas – desertas, pagamintas iš šakočio, varškės ir mėtų kremo bei šeivamedžių sirupe marinuotų braškių. Šio deserto autorė – Asta.

IMG_0858

Ačiū organizatoriams ir atvykusiems už nuostabų vakarą. Beliko sulaukti receptų ir pulti į virtuves.

 

8 comments on “Tinklaraštininkų diena 2013Add yours →

 1. Kokios gražios nuotraukos, tokios aiškios 🙂 Aš į savąsias žiūriu ir galvoju, kas čia man per rankadrebis buvo, jog lygiai fotoaparato išlaikyti negalėjau 😀
  Buvo labai smagu gyvai susipažinti ir paplepėti. Ir dar kartelį ačiū mažajai 🙂

  1. Ačiū, bet aš kažkaip kritiškiau žiūriu, bet kai fotkinau tik maistą, po 2-3 kadrus, kas buvo, tą ir teko panaudoti. Vistiek smagiau savo nuotraukas įdėti, negu svetimas.
   Man irgi buvo smagu susipažinti, gal kada ilgiau pabendrausime 😉 o aš juokiausi, kad reikėjo dar trečio prizo, tada būtų mažoji ištraukus ir mane, visgi iš eilės ir traukė 😀

 2. Kokia nereali sueiga! Kokios jūs šaunuolės! Kuriais metais gal ir man pasiseks prie jūsų šaunios kompanijos prisijungti 🙂

     1. Nerodo nuorodos, tai neatpažinau. Priimkit dabar mane į draugus fb, o tada jau įtrauksiu į blogerių grupę ir žinosite visas naujienas 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*