Spalvotos salotos

Seniau viską planuodavau: kur eisiu, ką valgysiu, kiek laiko reikės darbams atlikti.¬† Paskutiniu metu visus planus koreguoja dukrytė, planuok neplanavęs vistiek nebus taip kaip nori. Šią savaitę žadėjau įdėti daug receptų su pirmomis daržovėmis, bet išėjo kaip visada – nors jomis tik gyva ir buvau, nuotrauka tik vienų salotų ir tai nekokia. Ir vėl tikiuosi, kad ateinanti savaitė bus „lėtesnė“, kad viską spėsiu… O dabar grįžtam prie skanių, sočių ir spalvotų salotų, kurias labai mėgstam pavasarį.Tikslių proporcijų nerašau, nuspręsite patys kiek ko norite dėti.

Konservuoti kukurūzai;

pomidorai;

agurkai;

ridikėliai;

jauni svogūnai ir/ar svogūnų laiškai;

druska, pipirai, aliejus pagal skonį.

Agurkus, ridikėlius, svogūnus supjaustyti plonais griežinėliais, pomidorus nedideliais gabaliukais, viską sudėti į indą, pabarstyti druska, pipirais ir užpilti aliejumi.

3 comments on “Spalvotos salotosAdd yours →

  1. O nuotrauka kur!? Tikrai skani nuotraukytė buvo senajam puslapy… 🙂 Forelle aš irgi vargtu 🙂 dabar visus išsaugotus puslapius reik iš naujo susirasti…

  2. Vargstu ir aš. Ši persikraustymas – didžiausias mano galvos skausmas 🙁 pažadai, kad viskas bus puikiai perkelta, kad einantys į seną blogą, pateks į naują taip ir liko neįgyvendintais. O kiek dar nervų kainavo serverio administratoriaus klaida, kai vieną dieną dingo keletas įrašų, dešimtys komentarų. Arba įrašai be nuotraukų. Viskam sutvarkyti reikia laiko, o po darbų, mokslų, grįžus pas vyrą ir dukrytę, blogui laiko nebelieka. Tikiuosi, nuo vasario skirti daugiau laiko, nes mažiau jau ir dirbsiu, tada ir dingusias nuotrauaks sukelsiu, ko nerasiu, perfotografuosiu. Tikiuosi labai didelių keblumų nesudarys.
    Aš dabar kitų blogų patnkančius receptus kopijuoju į word, nes dažnai pakeitus adresą ar nusprendus nerašyti ir ištrynus blogą, dingsta visi įrašai ir receptai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*