Pradedam…

Pradedam…

Pirmiausiai apie mane… Esu dirbanti studentė, mėgstanti gaminti valgyti, keliauti ir fotografuoti, tik… per tuos mokslus ir darbus nelabai lieka laiko šiems malonumams. Kažkada skaitydavau knygas, o dabar negaliu net atsiminti kokią ir kada knygą (nemokslinę) esu skaičiusi 🙁

Valgio gaminimas, kažkada seniai man būdavo mistika, tiksliau pasakius, į virtuvę ateidavau tik pavalgyti, ir kai mama sakydavo, jog reikia mokėt nors kotletus iškept, ar tik numodavau ranka ir pasakydavau: – Vyras man valgyt gamins… Aišku su vyru nepasisekė 🙂 virėjas iš jo nekoks, o valgyt mėgsta, tai teko keliaut į širdį per skrandį ir taip išmokau ir pamėgau gaminti.

Panašiai ir su kelionėm. Vaikystėj bijodavau kur koją iškelt iš namų be tėvų, bet besimokant dvyliktoj klasej draugė pasiūlė važiuot į Vokietiją ir … pasirodo man labai patinka keliaut 🙂 Namo net nenorėjau grįšti. Dabar kiekvienu laisvu laiku ir kai pinigų turim su vyru sėdam į mašiną ir lekiam žvalgytis po Lietuvėlę ir ne tik…

Fotografuoti irgi pradėjau netikėtai. Vis maniau, kad esu didžiausia netikelė, man tai atrodė per sudėtinga ir panašiai, bet vienoj kelionėj, vyras įkalbėjo fotografuoti pačiai, o nerodyti pirštu ir rėkt:- O šitą nufotkinai? Nuo to laiko, sunku iš manęs fotiką atimti:)

Taigi, šiame blog'e, žadu įdėti išbandytus naujų patiekalų receptus, kelionių nuotraukas ir įspūdžius.

 

3 comments on “Pradedam…Add yours →

  1. Šaunuolė! skaičiau, ir pati save mačiau tavo žodžiuose 🙂 tiek dėl maisto, tiek dėl fotografavimo, tiek dėl keliavimo… Dėl keliavimo, tai jau šeštus metus gyvenu ¬®sėsliai¬®, pačioje Meksikos širdyje Mechike. Smagus tavo blogiukas, sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*