Nuotraukų paroda

   Neseniai pasiūlyta idėja padaryti blogerių fotoparodą; savo nuomonę pareikšti ar temą pasiūlyti galima čia. O aš vis dar neapsisprendžiu dėl temos, kiti blogeriai tikri meninkai, gražu žiūrėti į jų nuotraukas, o aš mėgstu fotografuoti paukščiukus, bitutes, gėlytes ir pan.

 

 

12 comments on “Nuotraukų parodaAdd yours →

 1. ne pergyvenk. gražios tavo nuotraukos.. aš tai jau surpatau, kad išsisėmiau.. o gal tiesiog per daug visi fotografijom užsiėmę.. 🙁 kažkaip kai aš nuo mažens su zenitu vaikščiojau tai dar buvo man patrauklu ir nauja.. bet dabar.. kažkaip atgyventa..

  to awx.. kas ką pastebi..

  Redagavo LostAngels 2007-03-23 16:39

 2. labai į sraigių tuštinimąsi, bet man ten panašiau į kirminą ant sraigės 😀 kaip ir skruzdė ant jos namo. sraigė – barakas :DD

  ta paroda visai gal nieko pavyktų 🙂 manau tikrai pilna gerų foto bloguose, ir net tik mano bloge 😀

  beje parinas šitas blog su 550px foto, nes max tokiam templete telpa 460px pločio, todėl siūlau bendrą table padidint 200px ir tada pridėt 200px prie turinio table, aišku teks ir headerį, footerį ir bg padidint 200px too, kadangi jie tik color fill, tai tiek pat darbo kiek ir table atribute skaičiuoką pakeist.

  Redagavo Originalas 2007-03-25 12:37

 3. Ačiū už patarimus, bet, kad man nelabai sekasi šabloną pasikeist. Bandžiau jau ir seniau praplėst, bet visai nesąmonė gaunasi – jokių kraštų nelieka, kažkaip man negražiai žiūrisi. Gal kai turėsiu laiko, tai užsiimsiu, pasiaiškinsiu kas ir kaip.

 4. http://www.blogas.lt/images/templates/kubrick_bg.gif

  tavo tie "kraštai" tėra paveikslėlis 1px auksčio ir blogo pločio. tarkim, jei table praplatini 200px, tai su photoshop praplatinį ir paveikslėlį 200px, tas pats gresia headeriui ir footeriui. visa kita šitam template html kalba aprašyta, todėl tik tris paveikslėlius reik pakeist, uploadint į blogas ir adresus pakeist pačia tamplete, kur img header.gif ir t.t. krc pakeičiam table atributus witdth ir paredaguojam paveikslėlius tarkim su photoshop, bet turbūt jo gyvenimo vieta nžnoma 😀 na bet su paint, ne ką ir padarysi, o PS edit canvas size, pasirenkam plėtimo kryptį dydi ir turim padidintą paveikslėlio plotą, tereik copy paste jo šunus padaryt ir turėsim natūraliai padidintą header ir visa kita, o ne ištemptą.

  gal ir complicated čia parašiau 😀

  tarkim

  .header {

  background-image: url(http://www.blogas.lt/uploads/o/Originalas/72472.jpg);

  background-repeat: no-repeat;

  background-color:#DBEBB5;

  }

  .bg {

  background-image: url(http://www.blogas.lt/uploads/o/Originalas/72469.gif);

  background-repeat: repeat-y;

  background-color:#FFFFFF;

  }

  .footer {

  background-image: url(http://www.blogas.lt/uploads/o/Originalas/72470.gif);

  background-repeat: no-repeat;

  background-color:#FFFFFF;

  }

  ….

  //nežinosit šitos kodo dalies, ramiau miegosit, einam toliau 😀  <center>

  <table width='910' cellpadding='0' cellspacing='0' class='bg' align='center'>

  <tr>

  <td colspan='2' width='910' height='210' class='header' align="left" valign="bottom">

  <p style="margin-left:25px; margin-bottom:12px;">

  <a class='title' href="http://www.blogas.lt/originalas/&quot; target="_self" title="<%Title%> – <%Description%>"><img src="http://www.blogas.lt/uploads/o/Originalas/72477.gif&quot; border="0"></a>

  </td>

  </tr>

  <tr>

  <td width='710' class='left' valign='top'>

  <!– ARCHIVE PAGE BEGIN –>

  Redagavo Originalas 2007-03-26 19:45

 5. 😀 ne su paintu, bet panašiai, tingėjau photoshop instaliuotis 🙂 svarbu kaip pakeist supratau. Bet šiandien teks, nes tas header netinka,truputį per platus, bet ačiū už pagalbą.

 6. neperplatus :p tu stretch'inai, o reikėjo didį pakeist ir pakopint dalį. taigi ištempei, ir linijos išsitempė, bei išsikreivino too.

  Redagavo Originalas 2007-03-27 20:18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*