Kukurūzų dribsnių skanėstas

Tik trys ingredientai, kelios minutės darbo, pusvalandis šaldymo ir kukurūzų dribsnių skanėstas paruoštas. Lengviau nebūna.  

IMG_223425 g sviesto,

2 Mars šokoladukai,

70 g nesaldintų kukurūzų dribsnių.

pageŠokaladukus supjaustykite nedideliais gabalėliais ir dėkite į keptuvę kartu su sviestu. Nustatykite nedidelę kaitrą ir maišykite, kol šokoladas ir sviestas ištirps. Išjunkite ugnį. Suberkite dirbsnius ir maišykite, kol jie tolygiai pasidengs mase.

Paruoštą masę sukrėskite į kepimo popieriumi išklotą ar riebalai pateptą indą ir tvirtai suspauskite arba formuokite ritinėlį. Kai masė pravės, įdėkite į šaldytuvą 15-20 minučių, kad sustingtų. Supjaustykite norimo dydžio gabalėliais.

P.S. Jeigu norisi minkštesnio skanėsto, galima papildomai įmaišyti 1 valgomąjį šaukštą medaus, cukraus, agavų ar klevų sirupo.

Šaltinis: Calorie Count

IMG_2188

6 comments on “Kukurūzų dribsnių skanėstasAdd yours →

  1. Labai jau vilioja šie saldėsiai… Tik iškart parūpo, kuo galima būtų pakeisti Mars batonėlius. Suprantu, kad greičiausiai čia ir yra visa esmė. Ir vis dėlto? Gal rududu galėtų padėti? Ačiū.

    1. Manau, kad taip, kažkur panašų receptą su pūstais ryžiais ir mačiau. TIk priklauso nuo to kokie tie ryžiai, būna tokių tvirtų, tai jiems reikia tvirtesnės masės sulipinti, o tie kur kaip sausi pusryčiai, plonučiai ir trapūs, lengvai sulips

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*