Konkursas „Kepiniai su arbata“

Jau seniai mąstau, kad būtų labai smagu suorganizuot kokį konkursėlį blogo skaitytojams. Rėmėjų neturiu, tai prizai gal ir maži, bet tikrai pravers mėgstantiems kepti. Pirmos vietos laimėtojas gaus matavimo indelius, sugraduotus puodeliais (1, ½ , 1/3 ir 1/4 puodelio), antros vietos – sausainių kepimo formeles (8 vnt.), o trečiosios vietos laimėtojas – popierines keksiukų kepimo formeles su gėlytėmis.

Norint laimėti reikės atsiųsti kepinio ar kito patiekalo (tik tai turi būti ne gėrimas), į kurį įeina arbata, receptą bei nuotrauką. Tai gali būti keksiukai, pyragas, vyniotinis, duona, želiniai desertais, tiek saldūs, tiek ne. Arbatos rūšims reikalavimų nėra.

Receptus siųsti elektroniniu paštu forellesreceptai[eta]gmail.com iki gruodžio 17 dienos. Kitą dieną jie bus patalpinti facebooke ir galėsit pora dienų atiduoti savo balsą už labiausiai patikusį. Aš ir mano šeimyna, taip pat išrinks favoritus ir susumavus jūsų bei mūsų balsus, gruodžio 20 dieną bus paskelbti nugalėtojai. Sėkmės!

12 comments on “Konkursas „Kepiniai su arbata“Add yours →

  1. Sveika, Forelle 🙂 Šaunus konkursas!! Norėčiau sudalyvauti, bet kilo klausimas, ar priimsi tik specialiai konkursui gamintus patiekalus, ar galima ir seniau gamintus? 🙂

  2. Gal pasirodysiu visiška neišmanėlė, bet kas tie maži metaliniai puodeliai ir ką su jais galima nedoro nuveikti? 🙂

  3. Sveika, Forelle, noriu ir as savo laime isbandyti konkurse 🙂 ar gavai mano laiskeli su nuotraukom bei receptu? Nes issiunciau jau pries kelias dienas, bet dar nematau facebooke 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*