Kitokie sausainiai vaikams

Daugelis klausia kur galima nusipirkt gražių sausainių formelių vaikams, nes norisi ne tik širdelių, mėnuliukųar gėlyčių sausainių išsikept, bet ir šuniukų, meškučių… Turim kelias gražesnes formeles, bet, kad ir iškepus sausainius, didžiausia bėda – dekoravimas. Nors jau su mano mažąja tai tikrai sudėtinga ir dažniausiai viskas baigiasi, kad suvalgom sausainius nedekoruotus.

Picture 4511

Praėjusią savaitę kelias dienas kepiau vien sausainius dukrytės antrajam gimtadieniui. Reikėjo ir į darželį kažką nusinešt, ir gimtadieniui su kitais draugais. Pradėjau nuo šuniukų, kurių nuotrauką turėjau užsisaugojus iš neatrandamo šaltinio, tik ten sausainiai buvo labai dideli, ant pagaliuko ir vietoj akių, nosies, naudojamos M&M saldainiai. Aš iškepiau nedidelių, simpatiškų sausainiukų. Akis dekoravau šokoladu, nosytes – specialiu glajumi sausainiams. O pagaminti tokius labai lengva, tereikės kočiojamos sausainių tešlos (pasinaudojau tokia pat kaip ir gėlytėms), kakavos miltelių papildomai įberti į pusę tešlos masės bei širdelės formos sausainių formelės. Kaip gaminti man rodos nereikia nei pasakot, viskas aišku iš nuotraukos.

Picture 4489

Kitą dieną jau pagavo įkvėpimas, pasidariau trijų spalvų tešlos (be kakavos, su trupučiu ir daug kakavos), prigaminau ir meškučių (apvalios sausainių formelės, akytės – šokoladu dengti pūsti ryžiai, nosytė iš tamsios tešlos), kačiukų (apvali formelė galvai, ūsai įspausti dantų krapštuku, ausytės išpjaustyti trikampukai,¬† nosytė iš tamsesnės tešlos padarytas burbuliukas,¬† akytės – pūsti ryžiai), peliukai (apvali formelė, vėliau rankois suformuojamas pailgas snukutis, ausys irgi iš apvalios mažos formelės, akys – pūsti šokoladiniai ryžiai, nosytė – tamsi tešla).

IMG_1828

Vaikams patiks ir sausainiai, ir pats kūrybinis procesas. Skanių sausainių, daugiau fantazijos ir nepamirškit pasidalint idėjomis ir su manimi.

Už paskutinę nuotrauką dėkoju Margaritai, nes pati nespėjau nufotografuot.

8 comments on “Kitokie sausainiai vaikamsAdd yours →

  1. Ačiū, dukrytei labai patiko ir lipdyt, ir valgyt. Vakar pamačius nuotrauką net įsirėkė, kad peliukų nori, geri, kad kitų sausainių turėjau, pavyko triukšmą apramint 🙂

  2. Ačiū, nors čia tokie greitukai, dar tą dieną laukė tomblibuko lipdymas ant torto 🙂 Man visada patikdavo iš plastilino su dukryte lipdyt visokius gyvūnėlius, dabar lipdymą perkėliau į virtuvę. Gaila, kad tada laiko pritrūko, dar idėjų galvoje pilna

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*